Sprawność i wydajność

Landroid Worx zawsze znajdzie drogę przez wąskie korytarze, nie wymagając od Ciebie układania linek prowadzących. Jeszcze lepsze jest to, że kosi cały przejazd, a nie tylko ścieżkę nad drutem.

Twój trawnik zasługuje na Landroida.

Twój trawnik zasługuje na Landroida.

Nie pozwól, aby inne kosiarki z robotami nawigacyjnymi wykonywały niepotrzebne manewry na granicy trawników. Landroid nawiguje po Twoim trawniku z pewnością siebie dzięki unikalnej technologii AIA,

Po prostu mądrzej, po prostu szybciej.

Gdy konwencjonalne roboty koszące z losową nawigacją docierają do granicy, polegają na metodzie prób i błędów. Przeważnie błąd. Landroid robi to dobrze za pierwszym razem. Za każdym razem.

BBQ-friendly

Landroid wykonuje pracę szybciej niż konwencjonalne kosiarki robotyczne z nawigacją losową, pozostawiając więcej czasu na cieszenie się trawnikiem z rodziną i przyjaciółmi.

Znajdź odpowiedniego Landroida dla siebie

Stworzyliśmy bardziej inteligentne kosiarki automatyczne, aby zapewnić Ci najlepszy trawnik, jaki kiedykolwiek miałeś. Bez wysiłku.

Noesis cognitive auto-schedule

Landroid wie, co jest najlepsze dla Twojego trawnika.

Landroid autonomicznie decyduje, jak skosić Twój trawnik. Dzięki przetwarzaniu w chmurze, urządzenie dostosowuje cykle koszenia do rzeczywistego tempa wzrostu trawy. Brak ustawień. Brak programowania. Bez zgadywania.

Landroid robi to lepiej

Nauka, która stoi za najlepszym trawnikiem w historii.

Na tempo wzrostu trawy wpływa wiele czynników. Landroid łączy je wszystkie, aby określić najlepszy zabieg dla Twojego trawnika. Dzień w dzień i z dnia na dzień.

//php if($option_appstore = get_field('option_appstore_link', 'options')): ?> //php endif; ?>

Landroid zna się na pogodzie.

Podłączone kosiarki robotyczne Landroid otrzymują informacje o klimacie - opadach, temperaturze, nasłonecznieniu i prognozie - z najbliższej lokalnej stacji meteorologicznej.

Składanie wszystkiego w całość.

Chmura obliczeniowa łączy dane i buduje specyficzny algorytm, który jest dostarczany do każdego Landroida z osobna każdego dnia. To właśnie ten stopień dokładności pozwala uzyskać idealny trawnik.

Obsesyjna kosiarka-robot.

Landroid nie może znieść pozostawiania nieskoszonych źdźbeł trawy. Specjalny, przesunięty nóż* przycina trawnik jak najbliżej jego granicy, dzięki czemu nie trzeba go przycinać.

Platforma Worx PowerShare

Powered by Worx PowerShare

Landroid jest wyposażony w ten sam długotrwały, wysokowydajny akumulator, w który wyposażone są wszystkie narzędzia akumulatorowe Worx.

Znajdź odpowiedniego Landroida dla siebie

Stworzyliśmy bardziej inteligentne kosiarki automatyczne, aby zapewnić Ci najlepszy trawnik, jaki kiedykolwiek miałeś. Bez wysiłku.